Szkolenie dla wykonawców w restauracji „EMILIA”

Szkolenie odbyło się 28 marca 2014r. w restauracji „EMILIA” znajdującej się przy ul. Częstochowskiej.
Producenci przedstawili swoje produkty podczas prezentacji oraz pokazów. Kabe proponował swoje farby jednocześnie ukazując zastosowanie każdej z nich. Dodatkowo pokazane były dekoracje na ścianach, jakie można uzyskać poprzez odpowiednie narzędzia.
Nowościami pochwaliła się również firma ADW a w szczególności był to szlam hydro izolacyjny. Produkt dwuskładnikowy o wysokiej wydajności i atrakcyjnej cenie.
Nilfisk pokazywał odkurzacze bezpyłowe i myjki ciśnieniowe. Produkty te, to zdecydowanie ukłon w stronę wykonawców, aby poprawić, jakość i szybkość ich pracy.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się maty izolacyjne firmy REBOND, które proponował przedstawiciel Michał Nowacki. Sztandardowy produkt zastępuję wełnę mineralną. Ma on znacznie lepsze parametry izolacyjne w porównaniu z wełną mineralną. Plusem jest fakt, iż produkt ten jest prosty w montażu i w odróżnieniu od wełny nie pyli się.
W części nieoficjalnej zaprezentował się ratownik medyczny zaproszony przez Metalzet. Pokazywał, jakie najczęściej obrażenia ciała występują na budowach i jak nim zaradzić. Jakie postąpić kroki podczas wypadku na budowie.
Wszyscy uczestnicy szkolenia wraz z pracownikami Metalzetu bacznie wysłuchiwali ratownika oraz zadawali mu indywidualne pytania.

Wszystkim biorącym udział w szkolenie,
serdecznie dziękujemy za przybycie.

Właściciel wraz z pracownikami firmy „Metalzet”

Firmy prowadzące szkolenie:


1. FARBY KABE – farby i tynki elewacyjne
2. Blue Dolphin – taśmy
3. ADW – izoplasty
4. Nilfisk – odkurzacze budowlane i myjki ciśnieniowe
5. REBOND – maty izolacyjne
6. Ratownictwo medyczne - wypadki na budowach

POLECAMY